1991 Hospedaje D4
Το διαμέρισμα 1991 Hospedaje D4 Ensenada Berisso απέχει περίπου 4 χλμ. από το Πάρκο Saavedra.
Planetario Ciudad de La Plata απέχει κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το διαμέρισμα και ο σταθμός λεωφορείων Humanidades είναι σε απόσταση μόνο 10 λεπτών με τα πόδια. Το Μουσείο Pasaje Dardo Rocha απέχει περίπου 2 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα.
Αυτό το κατάλυμα περιλαμβάνει χώρο καθιστικού με ρυθμιζόμενο κλιματισμό για απόλυτη άνεση. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Το κατάλυμα έχει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Το διαμέρισμα 1991 Hospedaje D4 παρέχει πρόσβαση στο αεροδρόμιο La Plata που βρίσκεται σε απόσταση 20 λεπτών με το αυτοκίνητο.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Universidad Siglo 212838 χλμ.
- Pasaje 8 Bis2759 χλμ.
- Ex- Banco Hipotecario2514 χλμ.
- Instituto Superio Docente Cgo. Guido de Andreis2592 χλμ.
- Instituto Superior de Hoteleria y Gastronomia Angel Salvadori2446 χλμ.
- Centro Aprendizaje Universitario2602 χλμ.
- Republica de Italia2539 χλμ.
- Museo de Instrumentos Musicales "Emilio Azzarini"2508 χλμ.
- Iglesia2725 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο La Plata11 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα 1991 Hospedaje D4;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα 1991 Hospedaje D4 αποτελεί 30$. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο La Plata από το το διαμέρισμα 1991 Hospedaje D4;
Ανάμεσα στο La Plata και το το διαμέρισμα 1991 Hospedaje D4 είναι 5 χλμ. απόσταση.